Українська державна будівельна корпорація «УКРБУД»
365 73 32
Оберіть житловий комплекс
Дизайнери представили майбутній інтер'єр і благоустрій ЖК CRYSTAL HOUSE
4 Травня 2018

ЖК Crystal House від Укрбуд

Фахівці групи компаній AVG завершили розробку інтер'єру житлового комплексу преміум-класу CRYSTAL HOUSE, який «Укрбуд» будує в Голосіївському районі Києва. Дизайнери, які працюють над цілою низкою проектів корпорації, створили унікальний стиль, що відсилає до відображеної в назві ЖК темі кристалів. Інтер'єри всіх секцій та вхідних зон будинку оформили в єдиній стилістиці. Однією з їх відмінних рис стали натуральні панелі з ебенового дерева, на яких зображені орнаменти в формі фігур, що нагадують кристали.

ЖК Crystal House від Укрбуд

Концептуальною основою дизайну холів став стиль американських готелів 1930-40 років. Телевізійні панелі в вестибюлях розмістили за матованим склом, щоб їх не було помітно в вимкненому стані. У вхідних зонах також розташувалися біокаміни. Два поверхи ЖК CRYSTAL HOUSE зайняв громадський простір, в тому числі дитяча ігрова кімната, жіночий клуб, сигарний клуб для чоловіків, студія пілатесу, фітнес-зал, спа-зона, тренажерний зал та інше. Основою інтер'єрів внутрішніх приміщень стала тема багатофункціональності: в них можна відпочити, зайнятися хобі, привести себе до ладу, провести святковий захід.

ЖК Crystal House від Укрбуд

Тему кристалів фахівці AVG відбили і в організації прибудинкового простору. Впізнавана форма читається і в розташуванні доріжок біля будинку, і в ігровому комплексі на дитячому майданчику, і в декорі вхідної зони. Всі зелені зони, елементи ландшафтного дизайну, місця для відпочинку, дитячі майданчики також виконані в єдиному стилі, що гармоніює зі стриманою стилістикою перших нью-йоркських висоток, відображеною в фасаді будинку. Наголос в екстер'єрі зроблений на чіткі лінії, акцентне освітлення, поєднання каменю та скла.

ЖК Crystal House від Укрбуд

Житловий комплекс CRYSTAL HOUSE - це чотирьохсекційний будинок змінної поверховості з паркінгом та упорядкованою територією, який зводиться на вулиці Жилянській в Києві. Він створюється з урахуванням всіх сучасних вимог до житла преміум-класу та має унікальний архітектурний стиль. Всі квартири в CRYSTAL HOUSE також будуть обладнані першою українською системою розумного дому CLAP.

До списку новин
Підпишіться на новини Будьте в курсі останніх новин і акцій ЖК
Ваше ім`я
E-mail
Замовити консультацію у менеджера
Ваше ім`я
Телефон:
Схожі ЖК
Головна сторінка
Пропустити заставку
Передзвоніть мені