Українська державна будівельна корпорація «УКРБУД»
365 73 32
Оберіть житловий комплекс
«Укрбуд» представив новий зовнішній вигляд ЖК «Crystal House»
22.08.2017

У липні будівельна корпорація «Укрбуд» оголосила про зміну підходів в оформленні зовнішнього вигляду своїх новобудов. Одним з головних кроків в цьому напрямку став рестайлінг фасадів будинків - аби вони відповідали всім сучасним світовим трендам і володіли оригінальним і впізнаваним стилем. Таке рішення корпорація прийняла за результатами соцопитування серед мешканців своїх будинків, в ході якого вони озвучили свої побажання щодо поліпшення збудованих комплексів і нових проектів девелопера.

Першим результатом співпраці з групою компаній AVG, яка спеціалізується на архітектурі та дизайні, стало нове бачення вигляду житлових комплексів, що зводяться корпорацією в Києві. Оновлений зовнішній вигляд вже отримали п'ять столичних житлових комплексів. Серед них ЖК «Crystal House» в Голосіївському районі Києва.

- Проект з рестайлінгу фасадів корпорації «Укрбуд» - один з важливих кроків розвитку міської інфраструктури столиці України. Забудовники і девелопери разом з архітекторами змінюють якість життя в місті, - говорить засновник і власник групи компаній AVG Андрій Войтко. - Одна з головних ідей сучасної архітектури полягає в службі людству. Архітектура - не самоціль. Звідси робота з міським простором, біопозитивні рішення та велика аналітична робота. Те, що зробив «Укрбуд» до початку проекту - вимірювання ставлення та очікувань споживачів - нетиповий і важливий крок.

У комплексі «Crystal House» дизайнери побачили можливість втілити ідеї легендарного американського архітектора Роберта Стерна, чиє архітектурне бюро реалізувало понад 400 проектів у 25 країнах світу. За задумом AVG, київський ЖК стане переосмисленням знаменитого комплексу 70 Vestry в Нью-Йорку. Статусність будинку підкреслена респектабельними фасадами з використанням натурального каменю та сучасними технологіями засклення. Завдяки цьому оновлений «Crystal House» набув строгих і чітких форм, характерних для архітектури Стерна.

- Ми хочемо створювати такі будинки, життя в яких викликало б гордість у мешканців. Будинки, в які із задоволенням водять гостей, будинки, поруч з якими просто приємно знаходитися, - розповідає генеральний директор компанії «Укрбуд Девелопмент» Олег Майборода. - І рестайлінг фасадів - це тільки один з кроків в цьому напрямку. Ми щільно займаємося і внутрішнім дизайном будинків, осмислено підходимо до благоустрою навколишньої їх території та формування міського простору, пильно стежимо за якістю будівництва і роботою обслуговуючих компаній, впроваджуємо цілу низку інноваційних програм. І тільки разом всі ці рішення допоможуть нам досягти поставленої мети - не просто будувати житло, а створювати комфорт.

Найближчим часом переосмислений зовнішній вигляд отримають і інші комплекси «Укрбуду», що будуються в Києві. На сьогоднішній день корпорація зводить 28 таких об'єктів. Що ж до вже зданих будинків, то їх за останні п'ять років було побудовано більше п'ятдесяти, а загальний метраж житла перевищує 750 тисяч квадратних метрів.

До списку новин
Підпишіться на новини Будьте в курсі останніх новин і акцій ЖК
Ваше ім`я
E-mail
Замовити консультацію у менеджера
Ваше ім`я
Телефон:
Схожі ЖК
Головна сторінка
Пропустити заставку
Передзвоніть мені